Witamy!

Witamy na stronie Salonu Komputerowego DIR.

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00

sobota 10:00 - 14:00

O firmie

O firmie

Salon Komputerowy DIR COMPUTER to samodzielna firma działająca na lokalnym rynku od 1998 roku. Początki naszej działalności to kompleksowa obsługa firm oraz serwis sprzętu komputerowego. W 2000 roku rozwijając naszą działalność handlową, poszerzyliśmy zakres naszych usług, zajmując się profesjonalną obsługą firm i podmiotów gospodarczych, indywidualnych klientów w bardzo szerokim zakresie . Profesjonalizm to słowo kluczowe, które charakteryzuje naszą pracę i podejście do każdego klienta. Dostarczamy komputery i podzespoły wyprodukowane w oparciu o najnowsze osiągnięcia współczesnej techniki elektronicznej. W przeciągu wielu lat bardzo dynamicznego rozwoju uzyskaliśmy wysoki poziom świadczonych usług, co pozwala nam dostarczać klientom w bardzo atrakcyjnych cenach, każdy element, urządzenie oraz oprogramowanie dostępne na polskim rynku informatycznym, jak również wysoki poziom naszych usług za przystępną cenę .

 

Zapraszamy do współpracy firmy i osoby zainteresowane sprzętem komputerowym, oraz obsługą informatyczną swojej firmy. Odwiedź nas, my stawiamy na fachową obsługę na najwyższym poziomie. Zadowolenie klienta jest dla nas nie tylko największą nagrodą, ale i najwyższym wyzwaniem, któremu każdego dnia staramy się sprostać!

SALON KOMPUTEROWY DIR to miła i fachowa obsługa, wykwalifikowany i doświadczony zespół kompetentnych osób, bliski kontakt z klientami, dogodna forma składania zamówień: telefon,e-mail, gg, skeyp, doskonałe warunki gwarancji, fachowe doradztwo techniczne. ZAPRASZAMY :-)

Naprawa komputerów / odzyskiwanie danych

- diagnoza usterek i wstępna wycena naprawy
- naprawa partycji i struktury plików
- reanimacja komputera bez utraty danych klienta

- odzyskiwanie utraconych danych
- przywracanie skasowanych zdjęć, dokumentów, itp.
- naprawa uszkodzonych plików

Oczyszczanie i Zabezpieczanie / Internet

- odwirusowanie i czyszczenie komputera
- instalacja programów zabezpieczających
- oczyszczanie nośników wymiennych

- instalacja i/lub naprawa połączeń internetowych
- konfiguracja routerów, accesspointów, modemów
- połączenia WiFi, Neostrada, DSL, itp

Systemy operacyjne

- instalacja systemów operacyjnych
- instalacja sterowników i pełna konfiguracja
- instalacja dodatkowych urządzeń, napędów, kart...
- modernizacja