Witamy!

Witamy na stronie Salonu Komputerowego DIR.

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00

sobota 10:00 - 14:00

Reklama

 

Serwis laptopówDrukarka fiskalna Posnet TRIO

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do lutowania układów SMD, BGA, uBGA!

Czym ten serwis różni się od innych reklamujących się na allegro? Czy posiadają wystarczające doświadczenie i zaplecze części, aby naprawić mojego uszkodzonego notebooka?? Odpowiedź brzmi TAK. To co odróżnia nas od pozostałych ogłaszających się serwisów to ponad 10-letnie doświadczenie, zainwestowaliśmy nie tylko w ludzi, ale i w technologię, stosowaną przy produkcji i montażu seryjnym. Pozwala ona wydłużyć okres gwarancyjny i mieć pewność, że naprawiony sprzęt będzie nam długo służył.

Urządzenia , które pracują w serwisie umożliwiają wymianę elementów na płycie głównej. Technologia bezołowiowa nie stwarza najmniejszych problemów. Wymieniane komponenty nie są uszkadzane w procesie montażu i demontażu dzięki wyjątkowo dokładnemu pomiarowi temperatury przy pomocy czujników o wysokiej czułości i małej bezwładności. Cały proces sterowany jest komputerowo, co zapewnia powtarzalność i pozwala uniknąć błędów w procesach lutowania. Firma spełnia wszelkie wymogi dotyczące zabezpieczeń ESD (elektrostatycznych)

 

Nie wygrzewamy gorącym powietrzem ani opalarkami.

Nie owijamy ręcznikami w celu przegrzania płyty głównej :-)

Używamy profesjonalnej stacji naprawczej BGA na podczerwień.


W przypadku uszkodzonych kulek pod procesorami CPU, GPU oraz pamięcią RAM,

najlepszym rozwiązaniem jest podniesienie układu, wymiana kulek na nowe (ołowiowe), oraz ponowne go wlutowanie. Zapewni to długą żywotność Waszego sprzętu.

Preheater o dużej powierzchni grzewczej gwarantuje, że płyta główna będzie równomiernie nagrzewana, dzięki czemu nie będzie narażona na naprężenia i wygięcia.

Materiały jakie stosujemy do napraw są znacznie wyższej jakości i wytrzymałości, niż materiały stosowane przez producentów przy produkcji, co pozwala znacznie wydłużyć żywotność naprawionego sprzętu.

Naprawy przeprowadzane są przy użyciu najwyższej klasy sprzętu w technologii głębokiej podczerwieni, dzięki czemu wokół naprawianego elementu nie ma żadnego ruchu powietrza, co eliminuje ryzyko niepowodzenia naprawy oraz przegrzania naprawianego sprzętu.

Usługa, którą tutaj oferujemy, jest zgodna z najwyższymi międzynarodowymi standardami IPC oraz z zachowaniem standardów ESD (zabezpieczenie przed wyładowaniami elektrostatycznymi) przeprowadzana jest przez wykwalifikowanych serwisantów.

 

TRIO Drukarka nowych możliwości

Trio to drukarka fiskalna, która łączy w sobie sprawdzone, solidne rozwiązania, bogate doświadczenie, precyzję wykonania oraz funkcjonalne nowości. Urządzenie w wersji podstawowej to propozycja dla klientów otwartych na nowe rozwiązania, ceniących niezawodne technologie w dobrej cenie.

Trio to pierwsza drukarka fiskalna z możliwością zamontowania uchwytu (7' lub 10') na tablet lub smartfon. Uchwyt ma możliwość obrotu z jednej strony urządzenia na drugą. Drukarkę można wzbogacić o trzy moduły rozszerzenia, co pozwala na stworzenie nowoczesnego, kompaktowego systemu POS.

Najważniejsze funkcje produktu

       
superformatka i wydruki niefiskalne
 

Superformatka, wydruki niefiskalne

Drukarka Trio posiada szeroką gamę formatek umożliwiających generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych o treści dostosowanej do indywidualnych potrzeb użytkownika. Superformatka to możliwość drukowania kuponów rabatowych, bonów zakupowych, doładowań GSM, warunków użytkowania, promocji czy informacji z systemów lojalnościowych.

     
grafika na paragonach
 

Dowolna grafika na wydruku

Każdy paragon i fakturę można wzbogacić dodając w nagłówku, stopce, a także w dowolnym miejscu wydruku niefiskalnego wybraną przez siebie czarno - białą grafikę. Nie ma ograniczeń co do ilości grafik, a ich wygląd można definiować przez aplikację. Jest to doskonała forma uatrakcyjnienia wydruków, a także dodatkowa powierzchnia reklamowa.

     
kody 2D
 

Kody kreskowe i 2D

Wydruk kodu kreskowego (code 128) z dowolną informacją ułatwia późniejsze odnalezienie transakcji w systemie. Kody dwuwymiarowe (2D) mogą być drukowane w stopce paragonu, faktury oraz w dowolnym miejscu na wydruku niefiskalnym. Mogą zawierać np. link do strony, kupony rabatowe itp.

     
faktura VAT
 

Otwarta faktura

Drukarka umożliwia swobodne edytowanie zawartości i układu linii wydruku umieszczanych na fakturze. Dzięki temu faktura jest dokładnie taka, jakiej oczekujesz.

     
nip na paragonie
 

NIP nabywcy z kontrolą kwoty paragonu

Drukarka umożliwia wydruk NIP nabywcy na paragonie. Dodatkowo można zaprogramować maksymalną kwotę paragonu, przy której NIP klienta będzie drukowany. Według obecnych przepisów NIP nabywcy drukujemy na paragonach o wartości do 450 zł lub 100 euro.

     
modułowa rozbudowa
 

Modułowość - łatwość rozbudowy

Konstrukcja drukarki umożliwia modułową rozbudowę. Użytkownik może od razu zdecydować się na docelowy wariant bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełniać jej funkcjonalność np. o dodatkowe porty komunikacyjne czy uchwyt na tablet.

     
Multiport
 

Multiport - dodatkowe interfejsy

Uniwersalne gniazdo, które umożliwia podpięcie różnych modułów rozszerzenia i tym samym dodanie nowych funkcji, takich jak RS232, wielonapięciowa szuflada, czy komunikacja Bluetooth.

     
USB
 

Port USB

Drukarka TRIO w standardzie posiada kabel USB, dzięki któremu możliwe są jednoczesna komunikacja np. z komputerem lub tabletem oraz zasilanie drukarki i ładowanie akumulatora.

     
dropin
 

Mechanizm drukujący wrzuć i drukuj

System szybkiej wymiany papieru "drop-in" - wrzuć i drukuj" gwarantuje łatwą, sprawną i wydajną pracę.

     
wydajny akumulator
 

Wydajny akumulator

Wymienny akumulator litowo-jonowy zapewnia długotrwałą i nieprzerwaną pracę mobilną. Jednorazowe pełne ładowanie baterii pozwala wydrukować nawet 60 000 wierszy.

     
     

Polecane do:

 • małe i średnie punkty gastronomiczne
 • butiki
 • wyspy marketowe
 • sklepy spożywczo-przemysłowe
 • sklepy osiedlowe
 • minimarkety
 • delikatesy
 • sklepy mięsne
 • sklepy monopolowe
 • sklepy pasmanetryjne
 • sklepy jubilerskie
 • sklepy drogeryjno - kosmetyczne
 • piekarnie i cukiernie
 • fast-food itp.

Naprawa komputerów / odzyskiwanie danych

- diagnoza usterek i wstępna wycena naprawy
- naprawa partycji i struktury plików
- reanimacja komputera bez utraty danych klienta

- odzyskiwanie utraconych danych
- przywracanie skasowanych zdjęć, dokumentów, itp.
- naprawa uszkodzonych plików

Oczyszczanie i Zabezpieczanie / Internet

- odwirusowanie i czyszczenie komputera
- instalacja programów zabezpieczających
- oczyszczanie nośników wymiennych

- instalacja i/lub naprawa połączeń internetowych
- konfiguracja routerów, accesspointów, modemów
- połączenia WiFi, Neostrada, DSL, itp

Systemy operacyjne

- instalacja systemów operacyjnych
- instalacja sterowników i pełna konfiguracja
- instalacja dodatkowych urządzeń, napędów, kart...
- modernizacja